среда, 19 апреля 2023 г.

Ой, там на горі "Ditch Witch AT120"

    У той самий час, коли здичавілі через постійні війни московити продовжують тисячами гинути за свого недолугого царя, тепер вже на теренах України - цивілізовані країни світу продовжують стрімко йти вперед, науково та економічно розвиватись, і радувати будівельників новинками техніки зробленими за сучасними технологіями.

        Отже, презентація новинки: відома багатьом будівельникам, компанія Ditch Witch(США) представляє клієнтам свою найбільшу всюдихідну установку горизонтально-спрямованого буріння AT120 All Terrain (AT) – наймощнішу систему AT від Ditch Witch на сьогодні.

        AT120 надає операторам потужність і стабільність, необхідні для ефективного прокладання оптоволокна, трубопроводів і інших інженерних комунікацій через тверду скелю. Будучи спадкоємцем Ditch Witch AT100 і American Augers DD110, AT120 дозволяє операторам виконувати різноманітні проекти, а також ефективніше бурити довші та більшого діаметру свердловини. 

        Створений для збільшення часу безвідмовної роботи на будівельному майданчику, AT120 має нові удосконаленні технології, які включають запатентовані рішення "Virtually Assisted Makeup and Breakout" (VAM), які гарантують, що бурильна труба та інструмент знаходяться на правильних рівнях під час буріння. Це полегшує операторам автоматичне додавання або видалення бурильних штанг під час буріння та підвищує продуктивність на робочому місці.  

Щоб максимально збільшити час безвідмовної роботи, AT120 пропонує конструкцію Saver Lock для захисту бурильної труби та приводної системи від зносу. Завдяки оновленій конструкції моторного відсіку та панелі доступу оператори мають розширений доступ до важливих компонентів, які часто потребують обслуговування, спрощуючи процедуру технічного обслуговування та зручність обслуговування бурової установки.  

«Кожен, хто бурить тверді породи, потребує машину, яка має достатню силу, щоб проштовхнутися», — сказав Джефф Девіс, менеджер із продукції Ditch Witch HDD. «AT120 забезпечує виняткову потужність, яка потрібна для цих робіт. І наша найбільша бурова установка AT120 підштовхує користувачів Ditch Witch до більш масштабних проектів та робіт, які зазвичай використовують максі-установки».  

Таким чином, AT120 дозволяє операторам бурових установок максимального розміру зменшувати розмір класу, щоб відповідати обмеженням на робочому місці, без шкоди для продуктивності на робочому місці. 

AT120 також пропонує багаторежимний джойстик – це перша виробнича одиниця в лінійці Ditch Witch, яка вийшла на ринок з таким джойстиком. Багаторежимний джойстик підвищує продуктивність оператора, оскільки оператори можуть налаштувати елементи керування джойстиком відповідно до свого стилю буріння. Це не тільки покращує впевненість оператора під час роботи, але й скорочує час, витрачений на навчання, зрештою економлячи час, гроші та збільшуючи час безвідмовної роботи на робочому місці.  

Крім того, AT120 має спільну конструкцію з сімейством горизонтально-спрямованих бурів Ditch Witch. Ця спільність підвищує комфорт оператора та зручність використання, а також спрощує навчання, допомагаючи операторам залишатися продуктивними та ефективними. 

Почитайте другие похожие по тематике статьиRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...