четверг, 8 июня 2023 г.

Бурова платформа AdaptX Mini має на меті зробити революцію в безтраншейній технології.

Цікава інформація прийшла із далекої Австралії, вирішив написати про це. Отже:

Ключовий гравець у галузі буріння, прокладки тунелів і буріння Австралії компанія OptionX нещодавно представила бурову платформу - AdaptX Mini у майстерні Bournedrill's Archerfield у Квінсленді. Революційна модульна бурова система OptionX Group має намір змінити галузеві стандарти та оптимізувати виконання різноманітних проектів.

«Модульна бурова платформа AdaptX дозволяє підрядникам використовувати одну машину для різних методів буріння», – сказав винахідник AdaptX Mini та генеральний директор OptionX Group Стюарт Гаррісон.

«У минулому для кожного конкретного методу їм було потрібно різне обладнання. З AdaptX Mini або Maxi підрядники отримують неперевершену універсальність і ефективність».

Інноваційний продукт був зустрінутий натовпом з ентузіазмом, і перша машина ось-ось попрямує до проекту Edge Underground.

AdaptX Mini, розроблений з урахуванням адаптивності, був у центрі обговорення завдяки своїй продуктивності та найсучаснішим функціям.

На початку етапу виробництва Том Чарт, керівник відділу виробництва OptionX Group, відіграв ключову роль у нагляді за виробничим процесом, гарантуючи, що AdaptX Mini відповідає найвищим стандартам якості.

«AdaptX Mini вже пройшов ретельні випробування, демонструючи його стійкість до різних умов», — сказав Chart.

«Ми раді вивести цю інновацію на австралійський ринок і отримали значний міжнародний інтерес під час відвідування торговельної виставки Bauma в Німеччині минулого року».

AdaptX Mini, випущений OptionX Group, пропонує компактне, але потужне рішення для бурових проектів різного масштабу.

Його універсальність була тим елементом, який вкрав серце аудиторії: від вакуумного та шламового буріння до буріння в пласті, шнекового буріння та підйому труб, AdaptX Mini легко адаптується до широкого діапазону методів буріння, усуваючи потребу в використанні кількох установок.

Однією з ключових переваг AdaptX Mini є його здатність адаптуватися до несподіваних умов ґрунту, забезпечуючи мінімальні затримки проекту та перевитрати коштів.

Його можливості виходять за рамки традиційних методів буріння або прокладання тунелів, пропонуючи додаткові функції, такі як вакуумне повітря під тиском, горизонтально-спрямоване буріння, пілотне буріння з переміщенням(displacement pilot), буріння навісного тунелю(canopy tunnel drilling), підтримка труб(pipe assist) і розрив труб (pipe bursting).

Підрядники можуть легко регулювати крутний момент і швидкість відповідно до конкретних вимог проекту, що робить AdaptX Mini незамінним активом для будь-яких робіт з буріння або прокладання тунелів.

AdaptX Mini також має вражаючий діапазон крутного моменту від 10 000 до 80 000 фут-фунтів(ft lbs) і максимальну тягу 40 тонн.

Він пропонує компактне, але потужне рішення для бурових проектів різного масштабу. Його неперевершена адаптивність у поєднанні з передовою технікою забезпечує неперевершену продуктивність і ефективність.

Таке відкриття займає багато часу, і геніальних умів, які стояли за цим винаходом також було багато: це результат співпраці між найкращими талантами галузі на чолі з Дарріном Брідіном, Адріаном Снеддоном і командою з Edge Underground, які тестували винахід разом зі своїми командами, щоб надати свої відгуки в процесі розробки.

Аллен Хенлі, старший інженер-конструктор компанії Bournedrill, поділився досвідом проектування, а команда OptionX Group також звернулася за інформацією до зовнішніх контактів долучивши Берта Фурі з Fourie Tunneling Systems.

Слідкуйте за оновленнями, оскільки незабаром у сімействі AdaptX з’явиться нове доповнення: OptionX працює над AdaptX Maxi, призначеним для більш масштабних проектів із діапазоном крутного моменту від 17 500 до 180 000 фут-фунтів і максимальною тягою 125 тонн.

Наразі Edge Underground має ексклюзивне використання машини AdaptX, але незабаром очікується ширше розповсюдження. Вибір продукту AdaptX означає також вибір робити покупки на місці та отримати переваги від найкращого можливого обслуговування клієнтів: завдяки AdaptX Mini, виготовленому локально в майстерні Bournedrill у Квінсленді, клієнти можуть розраховувати на безперебійну підтримку та швидкий час відповіді на ремонт або модифікацію.

Цей локальний підхід гарантує швидке усунення будь-яких збоїв у роботі, мінімізуючи час простою та максимізуючи продуктивність.

Почитайте другие похожие по тематике статьиRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...