понедельник, 30 октября 2023 г.

Vermeer святкує 75 років свого існування.

У той самий час, коли здичавілі мешканці країн-терористів пхаються у "м'ясні штурми" на іржавому залізяччі з автоматами в руках по заклику своїх тиранів-фюрерів, спричиняючи лише нещастя та горе сусіднім країнам, є на планеті і адекватні держави, які несуть іншим людям розвиток і допомогу у розбудові суспільного добробуту. 

Країни, що винаходять та виготовляють сучасні, зручні та надійні механізми, обладнання та устаткування - що йде на користь людям, а не лише ракети та танки.


І сьогодні я хочу привітати з святом корпорацію Vermeer, що спираючись на спадщину засновника - Гері Вермеера останні 75 років зосереджується на тому, щоб впливати на людей і змінювати світ на краще. 

Оскільки компанія дивиться в майбутнє, член сім’ї третього покоління, президент і генеральний директор Джейсон Андрінга каже, що наступні 75 років продовжуватимуть прагнути до тієї ж мети.

Цитата: «Те, що починалося як невелика механічна майстерня для задоволення потреб місцевих фермерів у нашому рідному місті Пелла, штат Айова, незабаром стало першим поверхом для відкриття Vermeer Manufacturing у 1948 році мого діда (Гері), — сказав Андрінга. «Дотримуючись керівного принципу ставлення до інших людей так, як ви б хотіли, щоб ставилися до вас, ми створили культуру за останні 75 років, яка справляє реальний вплив на те, як виконується робота, що продовжує рухати нашу компанію вперед. Зрештою, це зобов’язання, яке є частиною кожної нашої взаємодії між нами, постачальниками, дилерами, клієнтами та спільнотами, у яких ми живемо та працюємо».

Сьогодні компанія Vermeer розширилася від свого скромного початку до організації, що налічує понад 4000 членів команди по всьому світу, нещодавно визнана журналом Forbes одним із найкращих роботодавців середнього бізнесу Америки. Управляючи вісьмома заводами на шести континентах і пропонуючи обслуговування та підтримку в більш ніж в 60 країнах, культове обладнання "жовтого заліза" поширюється через глобальну мережу з понад 600 дилерів.

Перша фабрика


Від першого винаходу підйомного механізму Гарі Вермеєра послідувало більш інноваційне обладнання. Винайшовши гідравлічну горизонтально-спрямовану сівальну машину, великий рулонний прес-підбирач і фрезу для пнів, компанія Vermeer продемонструвала свою здатність у розробці високоякісного обладнання, яке вдало вирішує завдання, з якими стикаються клієнти. 

Нові інновації, які Vermeer планує вивести на ринок, включають розширення цифрових пропозицій продуктів, розробку машин наступного покоління та впровадження нового обладнання, допомагаючи людям задовольняти життєві потреби, керувати природними ресурсами і прокладати комунікації.

Сучасний вигляд 

«Дивлячись у майбутнє, ми прагнемо продовжувати інновації та постійне вдосконалення, щоб мати тривалий вплив у всьому світі», — пояснив Андрінга. «Ми розуміємо, яку важливу роботу виконують наші клієнти та обладнання, і підтримуємо їх, де б вони не були. Разом ми готові зробити більше».

P.S. Чудова компанія, що виготовляє сучасне та надійне обладнання. Один з лідерів галузі у горизонтально спрямованого буріння, яку не спинив навіть руйнівний торнадо у 2018 році.

Почитайте другие похожие по тематике статьиRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...